• Yeni
Eklenti bilgisayar Çevre Birimleri L Brokar 8gbs Fiber Kanal Cwdm Sfp + Alıcı-verici (smf 1610nm 80km Lc

Eklenti bilgisayar Çevre Birimleri L Brokar 8gbs Fiber Kanal Cwdm Sfp + Alıcı-verici (smf 1610nm 80km Lc

₺ 15.98

İşlenmemiş
mevcut

Cihaz Tipi : Alıcı-verici Form faktörü : Yok Maksimum Aktarım mesafesi : 80 Km Genişlik : 0,30 inç Derinlik : 0,50 inç Yükseklik : 2,20 inç.Cihaz Tipi : Alıcı-verici Form faktörü : Yok Maksimum Aktarım mesafesi : 80 Km Genişlik : 0,30 inç Derinlik : 0,50 inç Yükseklik : 2,20 inç.Eklenti Brokar Uyumlu TAA uyumlu 8 Gbs Fiber Kanal CWDM SFP + Alıcı-Verici (SMF, 1610nm, 80km, LC).

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde