• Yeni
Eklenti Fujitsu Fc95734abj Uyumlu Taa Uyumlu 10Gbase-Dwdm 100Ghz Xfp Transc

Eklenti Fujitsu Fc95734abj Uyumlu Taa Uyumlu 10Gbase-Dwdm 100Ghz Xfp Transc

₺ 3.33

İşlenmemiş
mevcut

Cihaz Tipi : XFP alıcı-verici modülü Form faktörü : Eklenti modülü Bağlantı teknolojisi : Kablolu Kablolama tipi : 10 GBase-DWDM Veri bağlantı protokolü : 10 Gigabit Ethernet Veri Aktarım hızı : 10 Gbps DWDM Kanalı : 29 Optik Dalga boyu : 1554.13 nm Maksimum Aktarım mesafesi : 49.7 mil Özellikler : Dijital optik izleme (DOM) destek Arayüzleri : 1 x Ethernet 10 GBase-DWDM - LC tek modlu x 2 OEM Üretici Eşdeğeri Parça Numarası : Fujitsu FC95734 ABJ TAA Uyumlu : Evet.Cihaz Tipi : XFP alıcı-verici modülü Form faktörü : Eklenti modülü Bağlantı teknolojisi : Kablolu Kablolama tipi : 10 GBase-DWDM Veri bağlantı protokolü : 10 Gigabit Ethernet Veri Aktarım hızı : 10 Gbps DWDM Kanalı : 29 Optik Dalga boyu : 1554.13 nm Maksimum Aktarım mesafesi : 49.7 mil Özellikler : Dijital optik izleme (DOM) destek Arayüzleri : 1 x Ethernet 10 GBase-DWDM - LC tek modlu x 2 OEM Üretici Eşdeğeri Parça Numarası : Fujitsu FC95734 ABJ TAA Uyumlu : Evet.Add On Fujitsu FC95734 ABJ Uyumlu TAA uyumlu 10 GBase-DWDM 100 GHz XFP Alıcı-verici (SMF, 1554.13 nm, 80 km, LC, DOM).

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde