• Yeni
AddOncomputer.com SFP (Mini-GBIC) Modülü

AddOncomputer.com SFP (Mini-GBIC) Modülü

₺ 126.20

İşlenmemiş
mevcut

Eklenti Cisco Ons-sc-2g - 43.7 Uyumlu Taa Uyumlu Oc-48-dwdm100ghz Sfp Alıcı-Verici (smf, 1530nm ila 1560nm, 80km, Lc, Dom) - %100 Uygulama Test Edilmiş ve Garantili Uyumlu-Rohs Uyumluluğu.Eklenti Cisco ONS-SC-2 G-43.7 Uyumlu TAA uyumlu OC-48-DWDM 100 GHz SFP Alıcı-Verici (SMF, 1530nm ila 1560nm, 80km, LC, DOM).

Detaylar

Benzer ürünler kategorisinde